Gayrimenkul

GAYRİMENKUL HİZMET ALANLARIMIZ

Montenegro Gayrimenkul Pazarı


TİCARİ AMAÇLI GAYRİMENKUL

Avrupa Birliği üyelik süreci ve birçok uluslararası sözleşmenin hızla imzalanması Montenegro’ya Avrupa’nın ilgisini artırmıştır. Gayrimenkul geliştirme alanında yatırım yapılan alanlarda için ön sıralara yükselmiştir.

“Euro bazında % 10’a varan gelişim ve proje yatırımlarında 20% ile 60% arası brüt gelir imkanı…é

Gayrimenkul fiyatlarında 2016 4. Çeyrek ile 2017 4. çeyrek arasındaki değişim 10.6 % iken yıllık değişim %4.95 civarıdır. Bir de kira gelirleri düşünülecek olur ise oldukça değerli bir yatırım haline gelmektedir.

EURO BAZINDA % 10 VARAN DEĞİŞİM

Ticari gayrimenkul  ya da konut pazarında “geliştirici” olarak yatırım yapmak şu an çok caziptir. İyi planlanmış bir proje brüt olarak 20% ile 60% arası gelir sağlamaktadır.

Moncon Investment, hem zengin portföyü hem de projenin tüm süreçleri hakkında doğru fizibilite akılcı kar ile size danışmanlık hizmeti vermektedir. Turizm ya da başka alanlardaki “ticari gayrimenkul” yatırımlarınız için  farklı portföyümüzle sizi bekliyoruz.

Konut Pazarı


YENİ MONACO, YENİ RIVERA

Montenegro İstatistik Ofisi sağlılı  istatistikler için büyük çaba sarfetmektedir. Resmi ve gayri resmi kaynakların verileri analiz edildiğinde konut yatırımları ilk sırayı almaktadır. Avrupalının “tatil” ve “emekilik” odaklı ilgisi düşünüldüğünde bu doğal bir sonuç değil midir?

“Montenegro’nun AB sürecinde hızlı ilerleyişi AB ülkesi vatandaşlarının konut ilgisini artırmıştır…” The Telegraph

Montenegro’nu başkentinde gayrimenkul fiyatlarında 2016 4. Çeyrek ile 2017 4. çeyrek arasındaki değişim 4.56 % iken yıllık değişim %5.24 civarıdır. Hangi bölgede gelişim nasıl seyredecek? Ülke genelinde Euro bazında 10% u aşan gelişimler olurken siz tercihinizi neye göre yapacaksınız?

MÜSTAKİL EV & VİLLA

İster yatırım amaçlı, ister oturmak ve yaşamak için müstakil bir ev ve villa düşündüğünüzde geniş portföyümüzle yanınızdayız. Bugün Kıbrıs’a göre 20%, Yunanistan’a göre 30% avantajlı rakamlarla hayalinize ulaşmanız mümkün. Sizi geniş yelpazemiz ve bire bir danışmanlık hizmetimizin avantajlarıyla bekliyoruz.

Arazi


ÖZEL PROJE ARAZİLERİ

Moncon Invesment, güney, orta bölge ve kuzeyde çok önemli proje arazisi portföyüne sahiptir. Yatırım yapmak istediğiniz alanlar ile ilgil ya da size önereceğimiz arazileri konumları ve fizibilite rakamlarıyla sizlerle paylaşıyoruz.

Genç ve stratejik düşünen bir yönetime sahip olan Montenegro’da proje geliştirme büyüme için önemlidir.

Yatırımınız ne kadar sürede, hangi getiri ile size döner? Yabancı bir ülkede “emlakçılar” tarafından cilalanmış veriler yerine gerçek değerlemeler ve veriler ile yatırım yapmanın ayrıcalığını bizimle aynı masanın etrafında buluştuğunuzda kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

KONUT GELİŞTİRME ALANLARI

Montenegro’nun bağımsızlık gününde Türkiye’den ülkesine dönen ve 30 yılı aşkın sektör deneyimi olan ortaklarımız çok özel bir portföy oluşturdu. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre size yeni seçenekler üretecek çok büyük bir yapıya sahibiz.

İster bizim üzerinde proje geliştirdiğimiz alanları, ister sahip olmak istediğiniz araziyi “en iyi şekilde” sahip olmanız ve geliştirmeniz için yanınızdayız.

YATIRIM BÖLGELERİ

Montenegro üç yatırım bölgesinden oluşur. Güney, Orta Bölge ve Kuzey. Her Bölge hem yatırım seçenekleri açısından hem de getiri açısından farklılıklar gözetir.

Montenegro yatırım bölgeleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız…

DAHA FAZLA

NİÇİN MONCON İNVEST?

Montenegro hakkında, internet üzerinden kısa bir arama yaptığınızda çok azı aynı birbirinden tamamen farklı bilgilerle karşılaşacaksınız. Bir haftada vatandaşlık için yüksek rakamlardan birbirine benzemeyen emlak fiyatlarına… Gerçekleri bu kadar farklılık gösteren bir dünyada Montenegro Investment’a neden güveneceksiniz?

Müşteri Odaklı Hizmet

Bizim için ilk sırada sizin beklentileriniz ve hedefleriniz vardır.

Sektörel Deneyim

Alanlarında deneyim sahibi bir ekibe sahibiz ve onların birikimi sizin kazancınız.

Yerel Ağ

Hem Türkiye’yi iyi bilen, Montenegro’da yaşayan bir networke sahibiz.

Gerçekçi Planlama

Yatırımlarınızın gerçeklerle planlanmış hedeflere ilerlemesini sağlarız.

Güçlü İlişkiler

Gerek yürüttüğümüz projeler, gerek geçmişte yaptığımız işler sayesinde güçlü ilişkilere sahibiz.

30 Yılı Aşan Birikim

Moncon Invest kurucuları sektörde 30 yılı aşan bir birikime sahiptir.