HİZMETLERİMİZ

PROJE DANIŞMANLIĞI SÜREÇLERİMİZ

ANALİZ

Pazar araştırmaları, beklentiler ve güncel veriler ışığında projeninin analiz edilmesi…

PLANLAMA

Güncel veriler ve koşullar çerçevesinde proje planının oluşturulması.

SÜREÇLER & YATIRIM

Yatırım planı için süreçlerin tanımlanması ve yatırım planı onayının alınması.

İZİNLER

Projenin planlandığı gibi hayata geçebilmesi için tüm yasal izinlerin alınması.

FİNAL PROJE

İzinler sonrası final halini alan projenin sunumu ve son onayların alınması.

İNŞAAT

Süreçleri ve yatırım planları onaylanmış projenin inşa sürecinin başlaması.

GAYRİMENKUL YATIRIMINDA DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR!

Öncelikle ikamet amacı ile mi yoksa yatırım amacı ile mi gayrimenkul alınacak ona karar verilmeli… Finansman ve nasıl alınacağı, alım fiyatı önemlidir. Yatırım amacı ile alınacaksa temelden almak daha karlı olur.
Hazır bitmiş bir konutta kira / fiyat oranı çok önemli bir kriter olup en fazla 60 ile 90 ayda kendini amorti etmeli. Eğer bankadan kredi kullanılacaksa vadenin 5 yıllı geçmemesini tavsiye ederiz. Aylık tutar toplam gelirinizin % 30 civarında olmalı ki sizi ekonomik olarak zor durumda bırakmasın. Gayrimenkul fiyatını etkileyen bir çok nokta olmakla birlikte çevresi, konumu, yapının durumu, sosyal tesisler, bulunduğu kat, ısıtma asansör, kamu binalarına ve iş yerlerine yakın olması gibi en çok etkileyen faktörlerdir. Yatırım amacı ile alınacak gayrimenkulde en önemli tavsiyemiz, satışa döndüğünüz an “hızlı ve değerine” alıcı bulabilecek olmasıdır.

NEDEN MONTENEGRO?

EKONOMİK İSTİKRAR

UYGUN STARTUP MALİYETİ

VERGİ AVANTAJI

YÜKSEK GETİRİ

AB ÜYELİK SÜRECİ

EŞİT VERGİLENDİRME

KAR TRANSFERİ

800 M PAZAR ERİŞİMİ

DEVLET TEŞVİKLERİ

YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ

MONTENEGRO PROJELER

KUMBOR / HERCEG NOVİ

LUSTİCA KOYU / TİVAT

LUKSSUZAN / TİVAT

PORTO MONTENEGRO / TİVAT

ARAŞTIRMACI TAVSİYELERİ

Yıllardır, The Telegraph gibi büyük yayınlarda ve diğer blogcular tarafından diğer Avrupa ülkelerinden daha güzel olduğunu söyleyen övgüleri okudum. Karadağ gizli bir mücevher olarak konuşuluyor. Hatta bazıları buna peri masalı deniyor.
Miriam RisagerDanish traveler and fearless adventurer...
45 yıldan fazla bir süredir, Montenegro’da yaşamaktayım ve Montenegrolular arasındaki farklılıkları düşünmekteyim – ki bu da kendi Montenegrolular ve hatta Batı Avrupa’dan gelenler, özellikle de Hollanda’dan gelen kendi çocuklarıma ve torunlarına atıfta bulunuyor. Pekala, çoğu Montenegrolunun Batılı insanlardan şeyleri algıladıkları ya da istedikleri yaşam tarzlarında algılamalarından çok farklı olmadığını söylemeliyim.
PEOPLE OF MONTENEGRO
“Ah, Montenegro. I knew I loved her. I knew it would be nice. But there was no idea that it was your beauty to pull me out of my foot and silence me! Ah, Montenegro. Onu sevdiğimi biliyordum. Güzel olacağını biliyordum. Ama beni ayağımdan çıkarmanın ve beni suskun kılacak güzelliğin olduğuna dair hiçbir fikrim yoktu! Montenegro’daki manzara, her yönden Kotor Körfezi, hikaye kitabındaki gizli ülkeler gibi;  mükemmel surlarla çevrili şehirler, mistik adalar, dağ kenarındaki sahil şeridi, Tara Kanyonu ve özellikle ülke çapındaki fiyortları…   .
Kate McCulley ``I travel the world for a living.``